NAVY
Üle pea tõmmatav pikkade varrukatega poncho. Ponchol on kaks mõnusalt sügavat taskut ning suur kapuuts, mis on seest vooderdatud pehme tumehalli fliisiga. Ülejäänud poncho on ühekordsest kangast (ilma voodrita), kuid selle kanga sisemine pind on kaetud fliisiga.

Navy - tumesinine värvus
Poncho pikkus eest ca 110 cm / 120 cm,
tagant 8 cm pikem


- Softshell 310 g/m2
- 100% PL
- Tuulekindel ja vetthülgav

- Masinpesu lubatud kuni 30 °C vees.
- Pleegitamine (valgendamine) keelatud.
- Triikimine keskmisel temperatuuril (150 °C)
- Keemiline puhastus lubatud.
- Trummelkuivatus keelatud.

Valmistatud käsitööna Eestis _______________________________

Mõõte vaata SIIT
Lisa ostukorvi
110 €

Softshell kangas koosneb kolmest kihist: välimine polüester, membraan ja sisemine lühikese karvaga fliis. Materjal on tuulekindel, hoiab sooja ja laseb kehal hingata. Teatud määral on see ka veekindel, ei ima vett ega mustust.


Äärmuslikes ilmaoludes tuleb softshellile siiski mõndagi andestada. See on parim valik alates -6 kraadist kuni +10 kraadini. Soojemate kraadide või suurema liikumisaktiivsuse korral ei suuda tekkinud kehasoojus enam piisavalt kiiresti materjalist läbi tungida. Antud materjalist rõivaese sobib sellise ilmaga, mis pole ei liiga soe ega liiga külm, tuuline, kuid mitte paduvihmane. Softshelli võib nimetada mõõduka ilma materjaliks.

Vetthülgavaid tooteid on soovitatav peale pesemist ka järeltöödelda. Kui märkate, et veepiisad imbuvad kangasse, tuleks ette võtta taastav järeltöötlust (rõivahoolduse ja veekindlust lisavad vahendid saadaval enamasti näiteks matkapoodides).
Kas läheb kingituseks? Pakime poncho Sinu eest ära. Vaata kinkekarpi siit
Lisa ostukorvi
10 €