XVI Tallinna Disainiöö Festival /20.september 2021/

Tänasest läheb jälle käima legendaarne Tallinna Disainiöö festival, mille raames toimub ka Põhjala tehases Disainitänav, kus saab näha ja osta parimat moe-, aksessuaari-, toote- kui ka sisustusdisaini.
Selgi aastal leiab ka Metsiku Disainitänavalt.
Eelmisel aastal osalesime esimest korda Disainiöö festivalil. See oli meie jaoks ühtlasi ka esimene kord tulla nö avalikkuse ette. Sõbrad ja tuttavad küll juba teadsid meie tegemistest, Disainitänavas aga nägime head võimalust näidata ennast ja oma tooteid täiesti uutele inimestele ja saada tagasisidet.

Saime väga positiivse kogemuse ning jõudsime ka arusaamisele, et kiiremas korras tuleb e-poodi tegema hakata. Sellelt ürituselt saime hea koguse entusiasmi ja indu ning umbes kuu aega peale Disainiööd oli ka meie e-pood valmis.

Loodame ka sel aastal toredaid elamusi ja uusi kohtumisi. Kõik, kes on soovinud ponchosid proovida, sel nädalavahetusel on see võimalus :)

Disainiöö festival ise toimub 20.–26. september ning tänavu 16. korda toimuva festivali peateema on erakorraline ja elupäästev SOS-DISAIN. Festivali programm keskendub elupäästvate ja -muutvate lahenduste leidmisele: toimuvad vastavad näitused, töötoad ja arutelud.


Kogu festivali info leiad siit
Disainitänava kohta rohkem infot leiad siit  ja facbooki ürituse siit